• Lázně HodonínLázně Hodonín
  • Výrobní hala Pelikan Hardcopy KyjovVýrobní hala Pelikan Hardcopy Kyjov
  • Sportovní stadion KyjovSportovní stadion Kyjov
  • Hasičská zbrojnice MikulovHasičská zbrojnice Mikulov
  • Smuteční síň v KyjověSmuteční síň v Kyjově
  • Centrum služeb pro seniory KyjovCentrum služeb pro seniory Kyjov
Firma MSO servis spol. s r.o. byla založena v roce 1993. V současné době jsme středně velkou, trvale se rozvíjející, soukromou stavební společností, která provádí komplexní dodávky, opravy a demolice bytových, občanských a průmyslových objektů i výstavbu inženýrských sítí. K základním charakteristikám strategie společnosti patří zvláště trvalé zvyšování nároků na kvalitu vykonané práce a řídící činnosti, která je zajišťována týmem mladých odborníků a specialistů s převážně vysokoškolským vzděláním. Velký důraz je rovněž kladen na zavádění nových trendů a technologií ve výstavbě a na maximální přizpůsobivost potřebám zákazníka. Naše společnost zavedla v roce 2002 integrovaný systém řízení environmentálního managementu a managementu jakosti dle norem ISO 9001 a 14001. Tento integrovaný systém řízení byl v roce 2006 rozšířen o specifikaci OHSAS 18001.


Organizačně se firma dělí na tato střediska:

inženýrské činnosti
hlavní stavební výroby (HSV)
pomocné stavební výroby (PSV)
obchodní činnosti
dopravy a mechanizace

V uvedených střediscích firma zaměstnává průměrně 110 pracovníků.
Střediska PSV provádějí u naší společnosti tyto práce a dodávky :

elektroinstalace a výrobu elektrických rozvaděčů
venkovní a vnitřní NTL a STL plynovody, průmyslové plynovody, plynové NTL a STL kotelny
instalace ústředních vytápění včetně tepelných izolací, zdravotechnické instalace
truhlářské výrobky a práce včetně výroby nábytku
zámečnické výrobky a práce
instalace vzduchotechnických zařízení
klempířské a pokryvačské práce
malířské a natěračské práce
revize elektroinstalací, plynoinstalací a hromosvodů

Naše společnost má dostatečné technické zázemí pro realizaci středně velkých staveb či dodávek. Jednotlivá střediska HSV mají v základním vybavení stavební lešení, velkoplošné bednění, moderní měřicí přístroje včetně laserových, strojní omítačky, stavební výtahy, plošiny atd., Střediska PSV mají k dispozici kompletně vybavenou truhlářskou, zámečnickou a klempířskou dílnu. K základním mechanizačním prostředkům patří zejména rypadlové nakladače, autojeřáby, kompresory a několik druhů nákladních automobilů a speciálů.Prodej bytů
Nabízíme k prodeji byty v bytovém domu ve Strážovicích. Pouze 3 Km od Kyjova, velmi klidné místo s bezproblémovým parkováním. Byty o výměře 67 m2 v konfiguraci 2+kk jsou nabízeny do osobního vlastnictví. K bytu patří příslušenství v podobě balkonu, sklepní kóje, podílu na společných částech domu, parkovací místo u domu. Byty jsou vybaveny samostatným měřením všech energií, náklady na energie jsou díky výborným tepelně izolačním charakteristikám minimální.
Je možné zakoupit byt bez dokončených podlah, obkladů a vše dokončit dle představ majitele bytu. Jsou zde i byty připravené k okamžitému nastěhování.
V případě zájmu je možný před koupí dohodnout pronájem.
Info na telefonu 777 740 111
Kde nás najdete?
Svatoborská 591/87
697 01 Kyjov
okres Hodonín
kraj Jihomoravský

Kontaktní adresa